top of page

Projekty, které jsem vytvořil a aktuálně spravuji!

Zajímáte se o weby, které jsem vytvořil a ty, které právě spravuji? Představuji vám svou digitální tvorbu! - Probíhající / Proběhlé projekty!

Reference
9

Další reference naleznete zde:

Centrum individuální a komplexní rehabilitace v Piešťanech.

Ján Hotovec sa počas našej spolupráce ukázal ako spoľahlivý odborník vo svojej oblasti. Komunikácia s ním prebiehala vždy na vysoko profesionálnej úrovni. Spoločnosť Axis Medical Center je mu vďačná za služby pri zveľaďovaní našej webovej stránky. Vo svojej práci vždy dodržuje termíny, je flexibilný,  má veľký zmysel pre povinnosť a veľmi proaktívny prístup. Jána ako odborníka odporúčame aj iným firmám, ktoré by potrebovali pomoc v zlepšovaní dizajnu, či obsahu svojich webových stránok a želáme mu veľa úspechov v jeho ďalšej kariére.

Honza je nadaný, empatický a upřímný mladý muž. Kreativní a svědomitý v přípravě i plnění zadání. Práce s ním je vždy okořeněna humorem. Je týmový hráč, který umí, jak přijmout, tak i předat zpětnou vazbu.

V rámci jeho vady řeči stačí trochu trpělivosti naslouchat nebo komunikovat písemně.

Tvorba a správa webů ho naplňuje a dává mu prostor pro seberealizaci se skvělými výsledky.
 

Doporučuji … získáte člověka se zdravými hodnotami, úsměvem, 

s neuvěřitelnou chutí a pokorou se životu a výzvám postavit čelem.

Jako jeho mentor jsem na jeho posuny "pyšná".

S panem Hotovcem jsem byla seznámena u nás ve Studiu. Zpočátku jsem měla obavy z toho, jak mladý člověk přijme spolupráci s počítačově částečně zdatnou uživatelkou. Obrnil se patrně trpělivostí se mnou a tak vznikly velice vkusné a funkční stránky. Vím, že spolupráce z mé strany byla obtížná, ale myslím, že jsme byli nakonec spokojeni oba. 

Vždy na mé podněty reagoval okamžitě, přišel s řadou nápadů a já můžu spolupráci s ním jenom doporučit. Velice si Vážím práce, kterou pro nás udělal a vím, že nějaká forma bude ještě pokračovat.

 

Bednářová Alice

Studio Lilie Liberec

HR Profesionál, Liberec

Honzu jsem poznala na konferenci Educa My JOB v Liberci, kde byl oceněn jako muž roku 2018. Měla jsem možnost s ním vyjet i na cyklovýlet na Ještěd a byla jsem příjemně překvapena, jaký je to velký sportovec. Aktuálně spolu řešíme pracovní uplatnění po dokončení Metropolitní univerzity, kde úspěšně obhájil titul Bc. Ráda bych ocenila jeho silné stránky jako je houževnatost, cílevědomost a snaha o integritu do systému společnosti i přes své zdravotní omezení. Mohu vyzdvihnout jeho smysl pro povinnost, time-management, schopnost plnit úkoly a reagovat pružně na podněty ke změně a také jeho odhodlání.

 

Honza je velký bojovník a zaslouží si šanci uspět v práci a dostat příležitost.

Owner Profi Opravy, Liberec - Česká Lípa

S Honzou jsme navázali úžasný tandem spolupráce. Provedl nám kompletní analýzu a audit webu, prošli jsme cestu našeho zákazníka, navrhli první verze webu a soustředili se také na to, aby náš web zákazníci mohli pohodlně užívat.

 

Honza má vlastní efektivní styl přemýšlení a často vidí věci, které ostatní lidi ani nenapadnou. Nejde po nejjednodušších řešeních a dbá na kvalitu. Skvěle komunikuje, podává upřímnou a důležitou zpětnou vazbu a vždy vyzařuje pozitivní energií. Honza je také flexibilní, proaktivní a má time management, od kterého by se mohl nejeden podnikatel učit.

 

Mnohokrát děkujeme, Honzo, za hloubkovou analýzu, SEO, zviditelnění stránky, optimalizaci webu také pro mobily a v neposlední řadě také za Vás. Jsem rád, že naše spolupráce nadále trvá a máme vždy prostor pro brainstorming. 

Jan se podílel na tvorbě nového webu společnosti eventime a sportovní značky www.gigaczech.com. V rámci projektu tvořil návrhy obsahu a grafického layoutu webu, tyto průběžně updatoval a předkládal ke konzultaci. Ve své práci se projevoval vysokým stupněm pečlivosti a organizace práce, dokázal si vyhodnotit priority a byl svědomitý v dodržení stanovených termínů. Jeho proaktivní přístup přispěl k celkové dynamice projektu a dosažení stanovených cílů.

Jan Hotovec pracuje ve Sdružení TULIPAN Liberec  od Května 2022, jako Obchodní referent. Jeho pracovní náplň zahrnuje vyhledávání veřejných zakázek a práci se sociálními sítěmi, včetně vyhledávání potřebných dat na základě pokynu od vedení organizace. Částečně se podílí i na tvorbě titulků pro videa - převod textu do digitální podoby.

 

S panem Hotovcem se spolupracuje velmi dobře. Svěřené úkoly plní svědomitě a dodržuje domluvené procesy a postupy. Je velmi přátelský a kolegiální.  A pro další spolupráci ho můžeme doporučit.

S panem Bc. Hotovcem jsem spolupracovala jako kariérní poradce pro veřejnost. Kdy jsme prokonzultovali jeho pracovní možnosti a pracovní dokumentaci. Po individuálním poradenství a online komunikaci mohu pana Bc. Hotovce doporučit jako kvalifikovaného zaměstnance ve službách, které nabízí. Je velmi komunikativní, empatický, pracovitý, iniciativní, ochotný a má smysl pro humor. Ohromilo mě, jak dokáže být nad věcí, zachovávat si profesionální přístup za jakékoliv situace, odhodlání dosáhnout svých stanovených cílů a nic pro něj není překážkou, jen dostat příležitost dokázat jaká vzácnost se v něm skrývá.

 

Jsem si naprosto jistá, že je kvalifikovaným a vhodným zaměstnancem pro obor, který studoval a precizní v práci, kterou vykonává.

Adéla Soukupová

Webové stránky projektu Společně na výlet jsem si vytvořila sama úplně bez zkušeností, z toho důvodu jsem velmi uvítala nabídku pana Bc. Jana Hotovce o provedení auditu webu. Chtěla jsem znát názor někoho, kdo se pohybuje v oblasti webdesignu. Pan Jan Hotovec mi provedl audit webových stránek, a to dne 5. 1. 2024. Velmi oceňuji rychlost, se kterou byl audit proveden. Audit jde velmi do hloubky a zaměřuje se na všechny možné aspekty webových stránek, od designu, přes rozložení, až po SEO, atp.. Audit jsem obdržela přehledně popsaný do emailu i s doporučeními, jak dané části webu vylepšit. Vše bylo napsáno velmi lidskou a srozumitelnou formou. Pokud se přeci jen stalo, že jsem nějakému termínu nerozuměla, byl mi objasněn na společném videohovoru, kde jsme spolu vše ještě jednou probrali.

Díky auditu jsem lépe pochopila, jak webové stránky působí na klienta a dostala řadu užitečných doporučení, jak webové stránky vylepšit.

 

Na Honzovi oceňuji rychlost, se kterou pracuje, a také velmi profesionální přístup. Nechat si udělat audit od Honzy doporučuji každému, kdo hledá profesionála s lidským přístupem a nebojí se kritiky.

 

Adéla Soukupová, Společně na výlet, Praha

bottom of page