top of page
Rezence

Je mi ctí zde zmínit mou Vlastní zkušenost s různými službami či produkty. Všechny zmíněné služby, produkty jsem osobně vyzkoušel.

Centrum individuální a komplexní rehabilitace v Piešťanech.

AXIS International Rehabilitation Center poskytuje individuální komplexní rehabilitaci pro klienty s chorobami nervového systému. 

Oceňuji profesionální a kvalitní přístup celého týmu. Jsem rád, že existují zařízení, kde je klient na prvním místě a Axis patří mezi ně. Poskytují mnoho programů pro velké spektrum klientů s různým zdravotním postižením. Osobně doporučuji služby Axisu. 

V roce 2021​ se mi podařilo navštívit Axis 2X.  Jsem vděčný sponzorům, že mi umožnily absolvovat rehabilitační pobyt. Kompletní nabídku služeb naleznete na webu Axisu.

Nike Adapt

 Boty s aplikací

Nike ADAPT mají technologii samozavazování, prostřednictvím iPhonu či Apple Watch jsem schopen si zavázat či rozvázat boty. Nike ADAPT používám na denně, ale počasí a ročního období. Jsem vděčný, že mohu tyto boty používat díky sponzorům. Po delší době používání mohu doporučit.

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident vznikl díky snaze využít nepřeberné zkušenosti a znalosti jeho zakladatelky MUDr. Milady Sárové v oblasti lázeňské léčby.  Hotel se nachází v Karlových Varech a měl jsem možnost ho navštívit již 3X. Služby hotelu jsou na velmi vysoké úrovni. Můžete využít, wellness, které ukrývá bazén s přepadem, floating, více typů saun, dokonce i privátní. Po příjemném strávení v saunách je zde ochlazovací bazén nebo ledová kašna. Hotel dále nabízí množství procedur, které doplňují regeneraci celého organismu. Kompletní nabídku služeb naleznete na webu hotelu Prezident. 

Chytrý zámek YALE umožňuje odemykat dveře pomocí smartphone. Zvyšuje bezpečnost a ulehčuje manipulaci se zámkem. Nabízí chytré notifikace, při změně stavu zámku. Dále umožňuje Automatizaci v rámci Apple Homekit a auto-Lock/auto/-Unlock. Po delší době používání mohu doporučit, čas strávený manipulací s dveřmi se zkrátil na minimum a bezpečnost se naopak zvýšila.

Bunda Agu 

 Deep winter thermo jacket essential men heated

Cyklistická bunda Agu je určená na ježdění v nižších teplotách. Bunda má v sobě zabudovány topné spirály, kterými může hřát až 6 hodin na jedno nabití. Dále disponuje třemi intenzitami vyhřívání. Používám jí od vánoc 2021 a mohu doporučit.

Segway FREEE

Segway FREEE od společnosti Paratec mi umožňuje každodenní pohyb v exteriéru. Dokáže se otočit o 360° a jet rychlostí 20 km/h. Díky FREEE se cítím Free!

bottom of page