top of page
  • Obrázek autoraJan Hotovec

Moje cesta k Webdesignu

Určitě si vzpomínáte na nedávný příspěvek na sociálních sítích ¨Moje cesta k webdesignu¨, který byl publikován 2.4.2024.Rád bych Vám mou cestu k webdesignu v blogu představil více ze široka. K webdesignu jsem se dostal díky Ivaně Kudrnové, která je mentorem a věnuje se designu osobnosti.


Ivanu znám díky organizaci Cesta za snem, která pořádá Cyklo handy maraton aneb 111hodin. (Kterého jsem se zúčastnil, ale o tom zase někdy příště) S Ivanou jsme aktivně začali spolupracovat a objevovat design, platformu WIX, kterou jsem si postupem času osvojil.


Obor webdesignu mi přirostl k srdci, protože mě baví tvořit nové a krásné projekty pro klienty s individuálním přístupem. Nejvíce mě těší, že je stále možnost se v daném oboru učit a zdokonalovat.

Přiznám se, nejsem úplně typ, který má rád fixní pracovní dobu a omezené počty dovolené. Vzhledem ke svému postižení rehabilituji a věnuji svůj čas kondici. Neumím si představit být v práci 5X 8 hodin. Z tohoto důvodu mě webdesign neskutečně baví, protože mohu tvořit kdykoli mám správnou energii. A jsem tak pánem svého času.


V mém portfoliu naleznete klienty se kterými jsem měl tu čest spolupracovat. Krásný na tom je fakt, že každý klient je odlišný a má individuální potřeby a očekávání. Rád objevuji a doporučuji konkrétní řešení pro individuální potřeby klientů.


Do budoucna mám plán si prohloubit své znalosti v oblasti webdesignu. Mojí cestou jsem zjistil, že největší prohlubování zkušeností vzniká při individuální spolupráci s klienty. Samozřejmě kurzy jsou skvělé pro informací o určitém tématu. Proto se těším na nové výzvy od potřeb klientů.


Sledujte mou další cestu v oblasti webdesignu, ať vám nic neunikne.

Mějte se krásně

Váš Webdesignér Bc. Jan Hotovec

18 zobrazení0 komentářů

Комментарии


bottom of page